Είστε εδώ :

Ο Καιρός στον Κορυδαλλό

 Ο καιρός τώρα
Κυρίως συννεφιά Κυρίως συννεφιά
Θερμοκρασία: 11 °C
Πέμπτη, 17 Απρ
Βροχή Βροχή
Θερμοκρασία: 8 ως 16 °C
Παρασκευή, 18 Απρ
Μερικώς συννεφιασμένος με δυνατές βροχές Μερικώς συννεφιασμένος με δυνατές βροχές
Θερμοκρασία: 9 ως 17 °C
Σάββατο, 19 Απρ
Κυρίως συννεφιασμένος Κυρίως συννεφιασμένος
Θερμοκρασία: 11 ως 18 °C

Συνδικάτο

RSS 2.0
ATOM 0.3
 

Αποτελέσματα των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου 12/13 Απριλίου, των ποδοσφαιρικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 14 Απρίλιος 2014











για τον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής κατηγορίας


ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


Κισσαμικός

0 - 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











για τον 1ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά


achilleas_korydallou_150 Αχιλλέας Κορυδαλλού -


Ολυμπιάδα
2 - 4
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



Πολυκράτης -


Ερμής Κορυδαλλού ermis_korydallou_150 0 - 8











για τον 2ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά

ellas_pontion_150 Α.Ο. Ελλάς Ποντίων -


Εθνικός Πειραιά

0 - 1


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ





aetos_korydallou_150 Αετός Κορυδαλλού -


ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας

1 - 2

ao_korydallos_150 Α.Ο. Κορυδαλλός -


Θύελλα Κορυδαλλού
thyella_korydallou
2 - 2










για την Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Πειραιά



Ένωση Καμινίων
-


Δίας Κορυδαλλού dias_korydallou_150 1 - 7

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


kypros_korydallou_150 Κύπρος Κορυδαλλούς
-

Ολυμπιακός Κερατσινίου


1 - 0

Αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων και Βαθμολογίες των αθλητικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 14 Απρίλιος 2014

Τα αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης μας :














ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝΑΙΚΩΝ



(Β' ΕΘΝΙΚΗ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.)





ΑΟ Αιγάλεω -


ΑΓΣ Άρτεμις Κορ artemis 3 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας:
ΑΓΣ Άρτεμις Κορ -


ΑΟΝ Αργυρούπολης ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(30/04/2014)
21:45













ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


(Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.- 2ος όμιλος)


(ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ)
ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


ΑΟ Βάρης Αναγυρους
36 - 39


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(B' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


Γλύφάδα ΕΣ
66 - 46


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: ΑΟ Παλ. Φαλήρου
-


Προοδευτική ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΕΦ Β'

(24/04/2014)
20:00













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Γ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




pegasus_200 Πήγασος Κορυδαλλού -


Πειραϊκός Σύνδεσμος
62 - 89


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Ένωση Αρμενίων Αθλητών Αθηνών (Αρμενική)



Πήγασος Κορυδαλλού ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(25/04/2014)
22:00













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Δ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)





Ερμής Αργυρούπολης
-


Απρόβλεπτοι ΑΣ aprovleptoi 80 - 61


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











Αποτελέσματα των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου 05/06 Απριλίου, των ποδοσφαιρικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 07 Απρίλιος 2014











για τον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής κατηγορίας


ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


ΑΟ Νέας Ιωνίας

1 - 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











για τον 1ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά



Ατρόμητος Κερατσινίου
-


Αχιλλέας Κορυδαλλού achilleas_korydallou_150 3 - 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


ermis_korydallou_150 Ερμής Κορυδαλλού -


ΑΕ Περάματος

1 - 1











για τον 2ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά

ellas_pontion_150 Α.Ο. Ελλάς Ποντίων -


Α.Ε. Σαλαμίνας

2 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ






ΑΕ Νέου Φαλήρου -


Αετός Κορυδαλλού aetos_korydallou_150 3 - 1


Α.Ο. Καστέλλας -


Α.Ο. Κορυδαλλός ao_korydallos_150 0 - 0










για την Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Πειραιά


dias_korydallou_150 Δίας Κορυδαλλού -


Άνω Νεάπολη

0 - 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



Ολυμπιακός Περάματος
-

Κύπρος Κορυδαλλού kypros_korydallou_150 0 - 4

Αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων και Βαθμολογίες των αθλητικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 07 Απρίλιος 2014

Τα αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης μας :














ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝΑΙΚΩΝ



(Β' ΕΘΝΙΚΗ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.)




artemis ΑΓΣ Άρτεμις Κορ -


ΑΕ Ρέντη
2 - 3


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας:
ΑΟ Αιγάλεω -



ΑΓΣ Άρτεμις Κορ
ΑΙΓΑΛΕΩ

(09/04/2014)
21:30













ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


(Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.- 2ος όμιλος)




Διογένης Φρεαττύδας -


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 41 - 34


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Προοδευτική -


ΑΟ Βάρης Αναγυρους
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(13/04/2014)
14:30













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(B' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)





ΟΚ Ελευσίνας -


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 55 - 66


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Προοδευτική -


Γλύφάδα ΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(10/04/2014)
21:30













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Γ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)





Σαρωνικός Αίγινας
-


Πήγασος Κορυδαλλού pegasus_200 58 - 38


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Πήγασος Κορυδαλλού -


Πειραϊκός Σύνδεσμος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(11/04/2014)
21:30













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Δ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




aprovleptoi Απρόβλεπτοι ΑΣ -


Κυρίαρχοι ΑΟ
47 - 55


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Ερμής Αργυρούπολης
-


Απρόβλεπτοι ΑΣ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ

(07/04/2014)
21:30













Από την απονομή μεταλλίων στους Διασχολικούς αγώνες Γυμνασίων & Λυκείων

Τετάρτη, 02 Απρίλιος 2014

Κυριακή 30 Μαρτίου 2014 πραγματοποιήθηκαν οι Τελικοί αγώνες των Διασχολικών τουρνουά των Γυμνασίων και των Λυκείων της πόλης μας

Για τα αποτελέσματα και τους νικητές των μεταλλίων πατείστε ΕΔΩ.

Αποτελέσματα αναμετρήσεων των ποδοσφαιρικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 31 Μάρτιος 2014

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (29/30 Μαρτίου) των αγώνων ποδοσφαίρου των σωματείων της πόλης μας












για τον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής κατηγορίας



Δόξα Βύρωνα
-


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 2 - 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











για τον 1ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά


achilleas_korydallou_150 Αχιλλέας Κορυδαλλού -


Νέοι Δραπετσώνας

1 - 2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



ΑΕ Μοσχάτου
-


Ερμής Κορυδαλλού ermis_korydallou_150 2 - 2











για τον 2ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά

aetos_korydallou_150 Αετός Κορυδαλλού -


Α.Ο. Ελλάς Ποντίων ellas_pontion_150 0 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ






Αμπελακιακός -


Θύελλα Κορυδαλλού thyella_korydallou 1 - 0

ao_korydallos_150 Α.Ο. Κορυδαλλός -


Εθνικός Πειραιά
ao_korydallos_150 1 - 5










για την Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Πειραιά



Σπίθα Νικαίας
-


Δίας Κορυδαλλού dias_korydallou_150 0 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


kypros_korydallou_150 Κύπρος Κορυδαλλού -

Φίλαθλοι
5 - 0

Αποτελέσματα αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης

Δευτέρα, 31 Μάρτιος 2014

Τα αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης μας :














ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝΑΙΚΩΝ



(Β' ΕΘΝΙΚΗ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.)





ΑΣ Φοίνιξ -


ΑΓΣ Άρτεμις Κορ artemis 0 - 3


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας:
ΑΓΣ Άρτεμις Κορ -


ΑΕ Ρέντη
ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(02/04/2014)
21:45













ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


(Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.- 2ος όμιλος)




Μανδραϊκός ΑΟΚ -


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 32 - 63


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Διογένης Φρεατύδδας
-


Προοδευτική ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ

(06/04/2014)
19:00













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(B' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


ΕΑ Νικαίας
73 - 63


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: ΟΚ Ελευσίνας
-


Προοδευτική ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

(03/04/2014)
21:00













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Γ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




pegasus_200 Πήγασος Κορυδαλλού -


Ένωση Αμφιάλης ΑΠΣ
47 - 44


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Σαρωνικός Αίγινας
-


Πήγασος Κορυδαλλού ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ

(06/04/2014)
12:30













ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Δ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)





Αναγέννηση Ικονίου - Περάματος -


Απρόβλεπτοι ΑΣ aprovleptoi 44 - 35


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Επόμενος αγώνας: Απρόβλεπτοι ΑΣ -


Κυρίαρχοι ΑΟ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

(31/03/2014)
21:30













Τελικοί Αγώνες Διασχολικών Τουρνουά Γυμνασίων & Λυκείων - Κυριακή 30 Μαρτίου

Πέμπτη, 27 Μάρτιος 2014

prosklisi_final_diasxolikon_2014_700

Για το πλήρες πρόγραμμα των τελικών αγώνων Μπάσκετ, Ποδοσφαίρου 8x8 και Βόλεϊ, την ταυτότητα των φιναλίστ και τους τόπους διεξαγωγής πατείστε ΕΔΩ.
Για τα αποτελέσματα των αγώνων που προηγήθηκαν μεταξύ των Λυκείων  (α' και β' φάση)
πατείστε ΕΔΩ
Για τα αποτελέσματα των αγώνων που προηγήθηκαν μεταξύ των Γυμνασίων  (α' και β' φάση) πατείστε ΕΔΩ

Αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου των σωματείων της πόλης μας

Δευτέρα, 24 Μάρτιος 2014

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (22/23 Μαρτίου) των αγώνων ποδοσφαίρου των σωματείων της πόλης μας












για τον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής κατηγορίας


ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


Γιούχτας
1 - 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











για τον 1ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά


ermis_korydallou_150 Ερμής Κορυδαλλού -


Αχιλλέας Κορυδαλλού achilleas_korydallou_150 4 - 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ












για τον 2ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά

ellas_pontion_150 Α.Ο. Ελλάς Ποντίων -


Θύελλα Μοσχάτου

3 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ





thyella_korydallou Θύελλα Κορυδαλλού -


Αμφιάλη

1 - 1


ΑΕ Σαλαμίνας -


Α.Ο. Κορυδαλλός ao_korydallos_150 4 - 0

ΑΠΟ Κερατσίνι
-


Αετός Κορυδαλλού aetos_korydallou_150 1 - 2










για την Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Πειραιά



Δάφνη Ταμπουρίων
-


Δίας Κορυδαλλού dias_korydallou_150 2 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


kypros_korydallou_150 Κύπρος Κορυδαλλού -

Πανφαληρικός
3 - 0

Αποτελέσματα των τελευταίων αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης μας

Δευτέρα, 24 Μάρτιος 2014

Τα τελευταία αποτελέσματα των αναμετρήσεων των αθλητικών σωματείων της πόλης μας












ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝΑΙΚΩΝ



(Β' ΕΘΝΙΚΗ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.)



(19/03/2014)
ΔΑΣ Δραπετσώνας -


ΑΓΣ Άρτεμις Κορ artemis 2 - 3


(22/03/2014)
ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού -


ΑΕ Αίολος - Ταύρος

3 - 0


Επόμενος αγώνας:
ΑΣ Φοίνιξ -


ΑΓΣ Άρτεμις Κορ ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ
Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

(26/03/2014)
21:45











ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


(Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.- 2ος όμιλος)


ao_proodeftiki_150 Προοδευτική -


Πανελευσινιακός
42 - 21


Επόμενος αγώνας: Μανδραϊκός ΑΟΚ
-


Προοδευτική Κλ. Μάνδρας

(30/03/2014)
18:00











ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(B' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




Ένωση Τραχώνων - Δία -


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 64 - 57


Επόμενος αγώνας: Προοδευτική -


ΕΑ Νικαίας
ΔΑΚ Κορυδαλλού

(27/03/2014)
21:30











ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Γ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)




ΑΟ Βάρης Αναγυρους -


Πήγασος Κορυδαλλού pegasus_200 55 - 63


Επόμενος αγώνας: Πήγασος Κορυδαλλού -


Ένωση Αμφιάλης ΑΠΣ
ΔΑΚ Κορυδαλλού
(28/03/2014)
21:30











ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ



(Δ' ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.)



aprovleptoi Απρόβλεπτοι ΑΣ -


Φοίνικας Αγ. Σοφίας
66 - 67


Επόμενος αγώνας: Αναγέννηση Ικονίου - Περάματος
-


Απρόβλεπτοι ΑΣ Κλ. Νέου Ικονίου

(24/03/2014)
21:15









Αποτελέσματα ποδοσφαιρικών αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου 15/16 Μαρτίου

Δευτέρα, 17 Μάρτιος 2014

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (15/16 Μαρτίου) των αγώνων ποδοσφαίρου των σωματείων της πόλης μας












για τον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής κατηγορίας



ΠΟ Ατσαλένιου
-


Προοδευτική ao_proodeftiki_150 3 - 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ











για τον 1ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά


achilleas_korydallou_150 Αχιλλέας Κορυδαλλού -


Άρης Αμφιάλης
0 - 3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



ΑΕ Ολυμπιάδα
-


Ερμής Κορυδαλλού ermis_korydallou_150 4 - 0











για τον 2ο Όμιλο της Α' κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά


Αργοναύτης -


Α.Ο. Ελλάς Ποντίων ellas_pontion_150 0 - 0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ




thyella_korydallou Θύελλα Κορυδαλλού -


ΑΟ Καστέλλας

0 - 2

ao_korydallos_150 Α.Ο. Κορυδαλλός -


Αετός Κορυδαλλού aetos_korydallou_150 1 - 2











για την Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Πειραιά


dias_korydallou_150 Δίας Κορυδαλλού -


Ολυμπιακός Κερατσινίου
0 - 3


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Αστέρας Κερατσινίου -

Κύπρος Κορυδαλλού kypros_korydallou_150 2 - 2

<< Αρχική < Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμενα > Τελευταία >>